جواد جوادی مدیرعامل خاورمیانه شد

جواد جوادی مدیرعامل خاورمیانه شد

جواد جوادی مدیرعامل خاورمیانه شد؛ در آستانه یازدهمین سال فعالیت بانک خاورمیانه، جواد جوادی به‌عنوان مدیرعامل جدید این بانک معرفی شد.

به گزارش ، مدیرعامل جدید بانک خاورمیانه با تایید بانک مرکزی و تصویب اعضای هیات مدیره و باتوجه به سوابق مدیریتی و تخصصی به‌عنوان مدیرعامل جدید و جانشین پرویز عقیلی کرمانی انتخاب شد.

جوادی از ابتدای تاسیس بانک خاورمیانه در سال ۱۳۹۱ تاکنون، به‌عنوان قائم‌مقام و عضو هیات مدیره در این بانک فعالیت داشته است.

مدیرعامل جدید بانک خاورمیانه دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد EMBA از دانشگاه «آلتو»ی فنلاند است.

وی همچنین سابقه فعالیت در بانک کارآفرین به‌عنوان معاون مدیرعامل را نیز در کارنامه خود دارد.

بنابر اعلام مدیریت ارتباطات بانک، پرویز عقیلی که بنیانگذار بانک خاورمیانه است به‌عنوان عضو هیات مدیره، همچنان در بانک حضور خواهد داشت.

جوادی پس از انتخاب به‌عنوان مدیرعامل جدید بانک خاورمیانه در پیامی اظهار داشت: «ضمن تشکر از اعتماد هیات مدیره و قدردانی از تلا‌ش‌های عقیلی کرمانی، مدیران و کارکنان بانک خاورمیانه که طی یک دهه موجب رشد، بلوغ و تعالی بانک بوده‌اند؛ اکنون که وارد دومین دهه از فعالیت بانک می‌شویم، طبق اصل رشد و جانشین‌پروری که همواره در فرهنگ خانواده بانک خاورمیانه جریان داشته، مسوولیت مدیریت به یکی دیگر از اعضای خانواده سپرده شده و این سیر درباره دیگر همکاران برای حضور در رده‌های مدیریتی نیز استمرار خواهد داشت».

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه‌های راهبردی پیش روی بانک خاطرنشان کرد: «برنامه‌ریزی راهبردی ما در خاورمیانه باتوجه به اهداف تعیین شده در برنامه استراتژیک بانک همچنان تمرکز بر حوزه بانکداری شرکتی است و در کنار این برنامه اصلی بر توسعه خدمات دیجیتالی، ارائه راهکارهای خدمات الکترونیکی ویژه مشتریان حقوقی و حقیقی، طراحی و گسترش سامانه‌های غیرحضوری در کنار ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی نیز فعال خواهیم بود».

جوادی تاکید کرد: «همراهی و کمک به رشد کسب‌وکار مشتریان همچون گذشته رویکرد اجرایی بانک خواهد بود و به این منظور تربیت سرمایه انسانی توانمند و متخصص و ارائه خدمات بانکی متناسب با نیازهای اختصاصی مشتریان را مورد توجه قرار خواهیم داد».

جواد جوادی
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...