طرح امداد نوروزی نارآبی‌ها آغاز شد

طرح امداد نوروزی نارآبی‌ها آغاز شد

طرح امداد نوروزی نارآبی‌ها آغاز شد؛ طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۱۴۰۲ در ایران‌خودرو از ۲۴ اسفندماه و در سایپا از ۲۹ اسفندماه آغاز می‌شود.

به گزارش ، طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۱۴۰۲ به‌منظور تسهیل خدمات‌رسانی به هموطنان سراسر کشور در ایران‌خودرو از ۲۴ اسفند و در سایپا از ۲۹ اسفند آغاز می‌شود و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل ایساکو درباره طرح خدمات و امداد نوروزی ایران خودرو و سایپا گفت: در این طرح دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا از ظرفیت پایگاه‌های ثابت امدادی جاده‌ای به صورت مشترک بهره‌مند خواهند شد و در ۲۰ نقطه بحرانی کشور نیز خدمات امدادی به صورت مشترک پوشش‌دهی خواهد شد.

بابک سلاجقه تاکید کرد: با اتحاد ناوگان‌های سیار امدادگران هر دو شرکت در ۱۰۰ نقطه کشور به صورت مشترک مستقر خواهند شد و به هم وطنان خدمات خواهند داد.

وی ادامه داد: در طرح پیشِ رو، ناوگان امدادی مجهز هر دو شرکت با حضور ۲۵۰۰ اکیپ ‌شیفت امدادی شرکت امدادخودرو ایران شامل ترکیبی از امدادپلاس، خودروبر، موتورسوار، امداد بانوان، امدادسوییچ، امداد گلس و ۱۷ پایگاه ثابت امدادی ایران‌خودرو به همراه ۵۰۰ اکیپ‌شیفت امدادخودرو سایپا و ۱۵ پایگاه ثابت این شرکت در شهرها و جاده‌‌های کشور فعال خواهند بود.

وی با بیان اینکه در این طرح ۳۰۶ نمایندگی شرکت ایران‌خودرو و ۲۱۵ نمایندگی شرکت سایپا به صورت کشیک آماده ارایه خدمات به مشتریان هستند، اظهار کرد: این نمایندگی‌های کشیک‌ با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته به صورت تک‌شیفت، دو شیفت و شبانه‌روزی به هم وطنان سراسر کشور خدمات ارایه خواهند کرد.

سلاجقه هدف از به اشتراک گذاشتن خدمات امدادی بین دو خودروساز را استفاده از پتانسیل مشترک و ظرفیت متقابل دو خودروساز مطرح کشور دانست و افزود: هدف از این هم‌یاری، ایجاد هم‌افزایی در ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هر دو شرکت و بهبود شاخص‌های عملکری و درنهایت افزایش رضایت‌مندی هموطنان از خدمات پس از فروش است.

مدیرعامل ایساکو با بیان این که در این طرح ایاب و ذهاب خودروهای امدادخودرو ایران به محل استقرار و درخواست مشتریان ایران‌خودرو رایگان خواهد بود، اظهار امیدواری کرد، با اجرای این طرح مشترک که هر دو شرکت با تمام قوا و با استفاده از ظرفیت دفاتر منطقه‌ای در سراسر کشور در آن حضور خواهند داشت، شاهد جهش چشمگیری در افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور باشیم.

وی گفت: شرکت امدادخودرو ایران همچون سنوات گذشته علاوه‌بر ارایه خدمات به دارندگان محصولات ایران‌خودرو و سایپا درراستای اجرای مسوولیت اجتماعی خود، تا حد امکان به دارندگان محصولات دیگر شرکت‌های خودروساز کشور نیز خدمات امدادی ارایه خواهد کرد.

سلاجقه به نظارت کامل حضوری و سیستمی بر خدمات ارایه شده توسط ناوگان امدادخودرو در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور و نمایندگی‌های مجاز اشاره کرد و گفت: این پایش‌ها در تعطیلات نوروز به‌منظور رفاه حال هموطنان با دقتی مضاعف انجام خواهد شد.

بنابر اعلام ایکوپرس، شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ امدادخودرو ایران، وبگاه www.۰۹۶۴۴۰.com و اپلیکیشن‌ ایساکو ازجمله درگاه‌های مطمئن گروه صنعتی ایران‌خودرو برای ارایه خدمات خودرویی به مشتریان در هر ساعت از شبانه‌روز است.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...