گاز مایع را از سدف بگیرید

گاز مایع را از سدف بگیرید

گاز مایع را از سدف بگیرید؛ متقاضیان گاز مایع در دو بخش خانوار و اصناف باید در سامانه سدف ثبت‌نام کنند تا قادر به دریافت سوخت باشند.

به گزارش ، معاون نظارت بر عملیات بهره‌برداری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این مطلب اظهار داشت که در حال حاضر گاز مایع با قیمت یارانه‌ای عرضه می‌شود و با متخلفان در این بخش مقابله خواهد شد.

محسن شاهرخی با بیان اینکه تصمیم‌گیری درباره نرخ گاز مایع وابسته به تصمیمات ستاد تنظیم بازار و هیات وزیران است به ایسنا گفت: طبق قانون مکلف هستیم ارائه گاز مایع را با هر قیمتی که تعیین می‌شود و از طریق سامانه سدف (سامانه درخواست فراورده‌های نفتی) انجام دهیم و در حال حاضر توزیع گاز مایع با قیمت یارانه‌ای صورت می‌گیرد.

شاهرخی افزود: متقاضیان در دو بخش خانوار و اصناف باید در سامانه سدف ثبت‌نام کنند تا قادر به دریافت سوخت باشند.

معاون نظارت بر عملیات بهره‌برداری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اضافه کرد: برای اصناف بدون مجوز و پروانه نیز کاربری دیده شده و برای افرادی که مجوز ندارند و نمی‌توانند فعالیت خود را به صورت رسمی انجام دهند، فعلا یک کاربری دیده شده که بتوانند در سامانه ثبت‌نام کنند و سپس فرایند مشخصی برای این دسته از افراد به ما ابلاغ خواهد شد و براساس آن اقدام می‌کنیم.

شاهرخی با بیان اینکه استقبال خوبی از این طرح صورت گرفته است، گفت: افراد به راحتی می‌توانند ثبت‌نام کنند و مشکلی در این باره وجود ندارد، تصریح کرد: اینکه هنوز صحبتی درباره تغییر قیمت مطرح نشده و این مساله وابسته به تصمیم کلان است، هر موضوعی که ابلاغ شود، باید همان را اجرایی کنیم.

معاون نظارت بر عملیات بهره‌برداری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه در حال حاضر آنچه که تکلیف قانونی است را انجام می‌دهیم، تاکید کرد: سوخت با قیمت یارانه‌ای از در تاسیسات، ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان برای هر کپسول ۱۱ کیلویی توزیع می‌شود و اگر گران‌فروشی صورت می‌گیرد، تخلف است و هموطنان چنانچه شکایتی در این باره دارند، باید گزارشات خود را به ادارات دادرسی صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، ادارات تعزیرات حکومتی و نواحی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ارائه کنند.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...