برگزاری دور دوم هکاتون 5G اول

برگزاری دور دوم هکاتون 5G اول

برگزاری دور دوم هکاتون 5G اول؛ مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در نظر دارد دومین هکاتون نسل پنجم خود را با محوریت فناوری اینترنت نسل پنجم برگزار کند.

به گزارش ، دومین هکاتون 5G همراه اول با همکاری آزمایشگاه Open 5G مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه، حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و با اهداف توسعه آموزش و فرهنگسازی در زیست‌بوم نوآوری صنعت ICT کشور، ایجاد محیط رقابتی برای شناسایی افراد و تیم‌های مستعد در حوزه فناوری شبکه نسل پنجم و شبکه‌سازی و جذب کاربران علاقمند و نخبه در زیست‌بوم فناوری 5G برگزار می‌شود.

دومین هکاتون 5G همراه اول با عنوان «چالش پیاده‌سازی پلتفرم شارژ همگرا در شبکه ‏‎5G‎» و با هدف آشنایی شرکت‌کنندگان با فناوری ارتباطی نسل پنجم و پیاده‌سازی یک پلتفرم شارژ با معماری همگرا برای هسته شبکه 5G  شامل اجزاء عملکردی است.

برای تیم‌های اول تا سوم این هکاتون جایزه نقدی به ارزش 200 میلیون تومان در نظر گرفته شده و این تیم‌ها می‌توانند از مزایای نخبگی بنیاد ملی نخبگان نیز بهره‌مند شوند.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، تمامی علاقمندان به شرکت در این هکاتون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام تا تاریخ 30 بهمن 1402 به نشانی B2n.ir/MCI_5GHackathon_2 مراجعه کنند.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...