معرفی کارویژه‌های جمعیتی ۱۵ خرداد در جشن انقلاب

معرفی کارویژه‌های جمعیتی ۱۵ خرداد در جشن انقلاب

معرفی کارویژه‌های جمعیتی ۱۵ خرداد در جشن انقلاب؛ همزمان با مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی، کارویژه‌های جمعیتی بنیاد ۱۵ خرداد تببین و معرفی شد.

به گزارش ، بنیاد ۱۵ خرداد امسال نیز همچون سنوات گذشته با برپایی غرفه ویژه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در این مراسم حضوری پررنگ و تاثیرگذار داشت.

مدیرعامل، معاونان، مدیران، کارکنان و تعدادی از گروه‌های جهادی همکار با استقرار در غرفه بزرگ بنیاد ۱۵ خرداد در مسیر راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله ۲۲ بهمن به ارائه خدمات مختلف به راهپیمایان پرداختند.

پذیرایی از مهمانان، برگزاری مراسم مختلف و اهدای اقلام متنوع فرهنگی مرتبط با حوزه جمعیت و جوانی به راهپیمایان به‌ویژه کودکان و نوجوانان ازجمله فعالیت‌های صورت گرفته در غرفه بنیاد ۱۵ خرداد بود.

معاونان و کارکنان بنیاد ۱۵ خرداد همچنین کارویژه‌های متنوع جمعیتی این بنیاد را برای راهپیمایان ۲۲ بهمن تبیین و تشریح کردند.

بنابر اعلام روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد، شبکه‌های پویا و نهال تلویزیون نیز امسال ارتباط زنده مراسم و مسابقات برگزار شده ویژه کودکان را در غرفه بنیاد ۱۵ خرداد برقرار کردند.

همچنین در مسابقاتی که ویژه خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر برگزار شد، کارت خرید کالا از فروشگاه مثبت پنج به همه افراد خانواده‌های برنده اهدا شد.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...