آغاز چهاردهمین سال فعالیت بانک ایران زمین

آغاز چهاردهمین سال فعالیت بانک ایران زمین

آغاز چهاردهمین سال فعالیت بانک ایران زمین؛ در سال ۱۴۰۳ با همراهی و همدلی، تمام توان خود را با هر مسئولیتی بکار گیرید تا جایگاه بانک ایران زمین را به آن شکل که در شان همکاران و مشتریان این بانک است، حفظ کنید.

به گزارش ، هم‌زمان با فرارسیدن ۲۴ اسفندماه، آغاز چهاردهمین سال فعالیت بانک ایران زمین، مدیران ارشد، هلدینگ‌های مالی و فناوری اطلاعات و شرکت‌های زیرمجموعه بانک در مراسمی، این روز را گرامی داشتند.

مدیرعامل بانک ایران زمین در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن چهاردهمین سال فعالیت بانک ایران زمین به همه همکاران، گفت: امروز همکاران من در خانواده بزرگ بانک ایران زمین مسئولیت بسیار دشواری، درجهت پیشبرد امور بانک برعهده دارند.

عبدالمجید پورسعید افزود: آنچه امروز در بانک ایران زمین شاهد آن هستیم، نتیجه زحمات چشمگیر همه این عزیزان و همچنین تلاش‌های هلدینگ‌های مالی و فناوری اطلاعات بانک ایران زمین و شرکت‌های زیرمجموعه است.

پورسعید، پیشاپیش فرارسیدن سال ۱۴۰۳ را به همه همکاران فعال در ستاد و شعب بانک، هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه و همچنین مشتریان بانک ایران زمین تبریک گفت و افزود: برای همه همکاران، مشتریان و خانواده‌هاشان در سال جدید آرزوی موفقیت، سلامتی و بهروزی دارم و امیدوارم در این سال بتوانیم خدماتی بهتر و با کیفیت بیشتر در اختیار مشتریان بانک قرار دهیم.

این مدیر ارشد بانک ایران زمین از تمامی همکاران خواست تا در سال ۱۴۰۳ همانند سال‌های گذشته با همراهی و همدلی، تمام توان خود را با هر مسئولیتی که دارند به کار گیرند و جایگاه بانک ایران زمین را به آن شکل که در شان همکاران و مشتریان این بانک است، حفظ کنند.

پورسعید خاطرنشان کرد: یقین دارم با حضور سرمایه انسانی بادرایت و متخصص بانک ایران زمین، سالی سرشار از موفقیت برای خانواده بزرگ بانک ایران زمین پیش رو خواهیم داشت.

بنابر اعلام روابط عمومی، همچنین یک عضو هیأت سرپرستی بانک در این مراسم همبستگی و همدلی صادقانه همه همکاران را عامل پیشرفت این بانک بیان کرد و گفت: کارکنان بانک ایران زمین با درک صحیح شرایط و اولویت‌بندی درست، از فرصت‌ها و پتانسیل‌های موجود استفاده کرده و درجهت موفقیت بانک حرکت می‌کنند.

قدرت‌اله عبداللهی، مشارکت، خلاقیت، ابتکار عمل و تلاش را از ویژگی‌های اصلی همکاران بانک ایران زمین دانست و افزود: مسئولیت یکایک ما در بانک ایران زمین تلاش مضاعف درجهت ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب به مشتریان است تا بتوانیم به اهدافی که مدنظر است، برسیم.

در ادامه، یک عضو دیگر هیأت سرپرستی، رفاقت و دوستی میان همکاران بانک ایران زمین را ارزشمند برشمرد و گفت: تک‌تک همکاران بانک ایران زمین بهترین هستند و دست در دست هم به تمامی اهداف خواهند رسید.

علیرضا کریمی ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه کارکنان بانک ایران زمین در سال جدید، افزود: امیدوارم سال جدید سالی همراه با برکت و پرروزی برای همه کارکنان و هموطنان کشورمان باشد و شاهد اعتلای نام بانک ایران زمین در نظام بانکی و اقتصاد کشور باشیم.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...