همراه اول به موبایل‌فست ترکیه رفت

همراه اول به موبایل‌فست ترکیه رفت

همراه اول به موبایل‌فست ترکیه رفت؛ همراه اول با پلتفرم‌های دیجیتال خود راهی نمایشگاه بین‌المللی Mobilefest ترکیه شد.

به گزارش ، نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با هدف معرفی توانمندی‌های فنی و مخابراتی ایران به رویداد Mobilefest ترکیه رفت.

رویداد Mobilefest که از تأثیرگذارترین رویدادهای فناورانه حوزه اوراسیا است، بر «شبکه‌سازی و ایجاد ارتباط با رهبران» صنعت ارتباطات از طریق مشاهده دستاوردهای تکنولوژیک برندها در بخش نمایشگاهی و دریافت بینش‌ها و تجربیات واقعی از سخنرانی‌ها و ارائه‌های تخصصی تمرکز دارد.

بخش‌های موضوعی این نمایشگاه نیز متشکل از «ارتباطات و سرویس‌های تلفن همراه»، «خدمات ابری و دیتاسنترها»، «امنیت سایبری»، «دستگاه‌ها و تجهیزات»، «بلاکچین و متاورس» و «استارت‌اپ‌ها» می‌شود که غرفه همراه اول مستقر در نخستین بخش موضوعی این رویداد است.

همراه اول با محوریت محصولات، خدمات و فعالیت‌هایی در حوزه‌های «کسب‌وکار سازمانی»، «تحقیق و توسعه» و «سرمایه‌گذاری جسورانه» و با شعار «هدف‌گیری بی‌نهایت»، در این رویداد و در قالب بخش نمایشگاهی حضور پیدا کرده تا به کشف فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری مبادرت ورزد.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران در نظر دارد طی برگزاری این رویداد سه روزه، از جدیدترین بسترهای دیجیتال توسعه‌یافته خود در حوزه‌های سلامت و توریسم رونمایی کند و به معرفی 12 سرویس دیجیتال دیگر بپردازد.

اپراتور اول تلفن همراه ایران در کنار سه اپراتور اصلی تلفن همراه ودافون، ترک تلکام و ترکسل کشور ترکیه، در بخش نمایشگاهی Mobilefest و در قالب غرفه‌ای دو طبقه حضور دارد.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این نمایشگاه که با مشارکت حدود 300 شرکت جهانی برگزار می‌شود، اپراتورهای تلفن همراه، تولیدکنندگان دستگاه‌های ارتباطی و ارائه‌دهندگان خدمات فناوری از سراسر جهان حضور دارند و از 25 تا 27 آوریل 2024 (6 تا 8 اردیبهشت 1403) میزبان علاقمندان خواهند بود.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...