نمایش سرمایه‌گذاری‌های همراه اول در اینوتکس 2024

نمایش سرمایه‌گذاری‌های همراه اول در اینوتکس 2024

نمایش سرمایه‌گذاری‌های همراه اول در اینوتکس 2024؛ هر کدام از بخش‌های حاضر در غرفه همراه اول، اقدامات خود در حوزه سرمایه‌گذاری‌های داخلی و حمایت از صاحبان ایده و دانش‌بنیان‌ها را را دراینوتکس 2024 تشریح خواهند کرد.

به گزارش ، همراه اول ضمن حضور در نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری 1403 با محوریت ارائه راهکارها، سرویس‌ها و محصولات دیجیتال خود، در برگزاری رویدادهای جانبی اینوتکس 2024 نیز مشارکت دارد.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2024) با حمایت و مشارکت همراه اول به‌عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور از روز سه‌شنبه 18 تا جمعه 21 اردیبهشت 1403 در پارک علم و فناوری پردیس برگزار می‌شود.

همراه اول در بزرگترین رویداد زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور که سرمایه‌گذاران، تصمیم‌گیران و رهبران فناوری و نوآوری منطقه در آن حضور دارند، با محوریت راهکارها، سرویس‌ها و محصولات دیجیتال حاضر می‌شود.

بر این اساس بازدیدکنندگان از غرفه همراه اول می‌توانند از نزدیک با فعالیت‌ها و اقدامات «صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی همراه فاند»، «حرکت اول به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر همراه اول»، «شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری هاب بهشتی، هاب اصفهان و هاب شیراز» و «مرکز تحقیق و توسعه همراه اول» آشنا شوند.

گفتنی است مرکز تحقیق و توسعه همراه اول که علاوه‌بر سرمایه‌گذاری‌های چشمگیر در حوزه‌های دانش‌بنیان و تولید داخلی، در بومی‌سازی فناوری‌های نوظهور و کاربردی ازجمله راهکارهای XR نیز پروژه‌های جاری و اجرا شده بسیاری دارد، حاضر است.

هر کدام از بخش‌های حاضر در غرفه همراه اول، اقدامات خود در حوزه سرمایه‌گذاری‌های داخلی و حمایت از صاحبان ایده و دانش‌بنیان ها را تشریح خواهند کرد. به‌عنوان نمونه حرکت اول و «هاب»ها با تسهیل دسترسی به امکانات مالی، فناوری‌های پایه و پلتفرمی و ایده‌های نوین تجاری، با محور شتابدهی کسب‌وکارهای نوپا، به‌دنبال خلق ارزش در زیست‌بوم اقتصاد دیجیتال کشور هستند.

بنابراین حضور حرکت اول، هاب‌های بهشتی، شیراز و اصفهان در اینوتکس می‌تواند برای سرمایه‌گذاران و فعالان عرصه نوآوری و کارآفرینی نویدبخش باشد. 

گفتنی است صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی همراه اول (همراه فاند) نیز به‌تازگی درراستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه مربوط به کسب‌وکار اصلی همراه اول ایجاد شده و در این نمایشگاه حضور دارد.

با توجه به اینکه رویدادهای حوزه فناوری و کارآفرینی، ابزار مهمی برای همکاری و مشارکت بین صاحبان ایده، صاحبان سرمایه، فناوران و نوآوران هستند، شرکت‌کنندگان در این رویدادها علاوه‌بر افزایش مهارت‌های تخصصی، از فرصت‌هایی مانند شبکه‌سازی، دسترسی به منابع سرمایه، مربیان و متخصصان نیز بهره‌مند می‌شوند.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در همین راستا همراه اول با محوریت مرکز تحقیق و توسعه خود در بخش رویدادها و بخش‌های جانبی این نمایشگاه نیز حضور فعال خواهد داشت.

مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه روز 18 اردیبهشت از ساعت 10 در بخش «ایستگاه آینده» پنل «شرکت‌های بزرگ و آینده اکوسیستم» و از ساعت 16:15 همان روز در بخش «استیج اینوتکس» سخنرانی با موضوع «فعالیت‌های نوآورانه در همراه اول»، روز 19 اردیبهشت از ساعت 15:30 در بخش «ارائه نیازهای فناورانه (ریورس‌پیچ)» در سالن سراج پارک فناوری پردیس و دوباره روز 19 اردیبهشت از ساعت 16:30 در بخش «ایستگاه آینده» سخنرانی با موضوع «روندهای نوظهور در پذیرش هوش مصنوعی توسط کسب‌وکارهای ایرانی» و در بخش «جشنواره پیشگامان اینوتکس» با موضوع رونمایی از «مودم بومی 5G» حضور خواهد داشت.

همراه اول طی روزهای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) که با اهدافی ازجمله «سرمایه‌گذاری»، «مشارکت و همکاری» و «گفتگو و شبکه‌سازی» برگزار می‌شود، در غرفه ۳۰۴ سالن ۳ و از ساعت 10 صبح تا 18 میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان به عرصه فناوری‌های دیجیتال است.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...