برپایی نخستین جشنواره فناورانه روابط‌عمومی

برپایی نخستین جشنواره فناورانه روابط‌عمومی

برپایی نخستین جشنواره فناورانه روابط‌عمومی؛ نخستین جشنواره فناورانه روابط‌عمومی با حضور جمعی از استادان و دانشجویان و دست‌اندرکاران روابط عمومی کشور با حمایت همراه اول در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز به کار کرد.

به گزارش ، در مراسمی رسمی و با حضور جمعی از استادان، دانشجویان و دست‌اندرکاران روابط عمومی کشور و در آستانه روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی، نخستین جشنواره روابط عمومی فناورانه کشور در محل دانشگاه علامه طباطبایی با برگزاری آیین افتتاحیه، به طور رسمی آغاز به کار کرد.

این جشنواره در 6 محور شامل، «بوت کمپ روابط‌عمومی»، «کلیات و مقدمات روابط‌عمومی»، «رسانه در عصر هوش مصنوعی»، «مدیریت ارتباط با رسانه‌ها در روابط‌عمومی»، «مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)» و «تبلیغات بازرگانی» برگزار می‌شود.

در جریان برگزاری این جشنواره همچنین سه پنل تخصصی با موضوعات، «همزیستی روابط‌عمومی با دنیای رسانه‌ها»، «تاثیر رسانه در توسعه ورزش و گردشگری» و «مدیریت بحران در روابط‌عمومی؛ چالش‌ها و تجربه‌ها» برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از دیگر بخش‌های این جشنواره می‌توان به انتشارات، خبرگزاری‌ها، سرگرمی‌های ارتباطی، بخش فناوری و مسابقه ایده‌ها، نمایش دستاوردها و ‌آثار دانشجویان، تجربه کسب‌وکارها و پارک علم‌و‌فناوری و انجمن‌ها و‌اتحادیه‌های صنفی و دانشجویی کشوری اشاره کرد.

جشنواره روابط عمومی فناورانه از 22 اردیبهشت‌ماه آغاز شده است و به مدت 5 روز در دانشگاه علامه طباطبایی دایر خواهد بود.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...