کنفرانس نوزدهم مهندسی صنایع برگزار شد

کنفرانس نوزدهم مهندسی صنایع برگزار شد

کنفرانس نوزدهم مهندسی صنایع برگزار شد؛ نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع ایران با محوریت «چرخش تحول‌آفرین، هوشمندسازی و داده‌محوری» به کار خود پایان داد.

به گزارش ، نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع ایران با محوریت «چرخش تحول‌آفرین، هوشمندسازی و داده‌محوری» به همت انجمن مهندسی صنایع ایران و با حمایت همراه اول به‌عنوان اپراتور راهبر در حوزه هوشمندسازی از صبح روز چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز به کار کرد.

برنامه‌های این رویداد که تا امروز 27 اردیبهشت ادامه داشته شامل سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات، کارگاه‌های عملی و صنعتی و پنل‌های تخصصی و عمومی می‌شود.

گفتنی است همراه اول به‌عنوان «لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال» از سال 1395 ورود به فناوری 5G را به عنوان اپراتور پیشرو، آغاز کرده و با استفاده از توان داخلی شامل تیم‌های فنی اپراتور و شرکت‌های ایرانی، فرآیند بومی‌سازی این فناوری (نسل پنجم) را از آن زمان تاکنون راهبری می‌کند.

اپراتور اول تلفن همراه با تکیه بر ظرفیت شبکه مبتنی بر نسل‌های نوین خود، بزرگترین زیرساخت ارتباطی کشور را در حال حاضر فراهم کرده که بنابر اطلاعات فصلنامه آماری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بالغ‌بر 97 درصد پوشش جمعیتی به ارمغان آورده است.

این اپراتور همسو با توسعه روزافزون محاسبات ابری و ترند جهانی آنها، اقدام به سرمایه‌گذاری و ارائه در پلتفرم‌های هوش مصنوعی و سرویس‌های این حوزه کرده است.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پلتفرم‌های هوش مصنوعی زیرساختی برای ارائه سرویس‌های هوشمند اعم از بینایی کامپیوتر، پردازش محتوا، محاوره خودکار و ... در فضای ابری است.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...