اعلان قیمت شکر بسته‌بندی، فله و وارداتی

اعلان قیمت شکر بسته‌بندی، فله و وارداتی

اعلان قیمت شکر بسته‌بندی، فله و وارداتی؛ وزارت جهادکشاورزی قیمت شکر بسته‌بندی، فله و وارداتی را بنابر تصمیم ستاد تنظیم بازار و مصوبه ابلاغی کارگروه تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد.

به گزارش ، در متن نامه احمد خانی نوذری، معاون توسعه بازرگانی وزارت جهادکشاورزی آمده است:

با عنایت به تصمیمات متخذه در ستاد تنظیم بازار در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ و به‌دنبال مصوبه ابلاغی کارگروه تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغی تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ و درراستای اجرای تصویبنامه ابلاغی شماره ۱۲۳۱۰۷ ت ۶۲۵۰۴ هـ تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ هیأت وزیران مبنی بر اعلام منشاء تامین ارز کالای شکر از محل تالار دوم (نیمایی)، بدینوسیله براساس مصوبات تنظیم بازار، قیمت شکر در حلقه‌های مختلف توزیعی به شرح زیر ابلاغ می‌شود.

1. قیمت فروش شکر خام وارداتی (تحویل بنادر) ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم. (مالیات بر ارزش افزوده و دیگر هزینه‌ها لحاظ شده است)

2. قیمت فروش شکر تصفیه‌شده (سفید) در کارخانه/انبار ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم (۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده و دیگر هزینه‌ها در قیمت لحاظ شده است)

3. قیمت فروش شکر تصفیه‌شده (سفید فله) برای مصرف‌کننده ۴۲ هزار و ۵۰۰  تومان به ازای هر کیلوگرم (با احتساب تمام هزینه‌های تبعی و مالیات بر ارزش افزوده)

4. قیمت فروش شکر تصفیه‌شده بسته‌بندی یک کیلوگرمی ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف‌کننده نهایی.

تبصره: قیمت فروش شکر بسته‌بندی (یک کیلوگرمی) و تحویلی درب انبارهای شرکت بازرگانی دولتی ایران ۴۴ هزار و ۵۰۰  تومان است.

گفتنی است که واحد بازرسی و نظارت وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت بر فرایند توزیع عمده‌فروشی و خرده‌فروشی نظارت کامل معمول و در صورت عدم رعایت موارد فوق برابر قوانین و مقررات اقدام می‌کند.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...