میزبانی کری گیمز از گیمرها در الکامپ 1403

میزبانی کری گیمز از گیمرها در الکامپ 1403

میزبانی کری گیمز از گیمرها در الکامپ 1403؛ اپراتور اول تلفن همراه با سرمایه‌گذاری در پلتفرم کری گیمز قصد دارد تا به بزرگترین ناشر و تولیدکننده ایرانی بازی‌های ویدیویی در منطقه منا تبدیل شود.

به گزارش ، مجموعه کری گیمز (Coree Games) که بستری توسعه‌یافته توسط نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در حوزه بازی‌های ویدیویی است، در سالن 35 نمایشگاه الکامپ 1403 (سالن اختصاصی همراه اول) حضور دارد و میزبان علاقمندان و توسعه‌دهندگان بازی‌های موبایلی است.

بخش بازی‌های ویدئویی در ابتدا به عنوان یکی از پروژه‌های همراه اول از سال ۱۳۹۹ در مرکز  تحقیق و توسعه این سازمان بررسی شد که در ابتدا با ساخت چندین محصول متنوع توانست، استقبال چشمگیری را از سوی مخاطبان و علاقمندان به بازی‌های ویدئویی دریافت کند.

همین باعث شد تا «کری گیمز» از آذرماه ۱۴۰۱ به‌عنوان بازوی نشر بازی‌های ویدئویی این اپراتور در شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند (EBCOM) جای خود را میان مدعیان این صعنت باز کند.

کری گیمز پس از یک سال فعالیت خود، بازی‌های همانند «معدنچی»، «شبیه خوان» و «هزاردزدان» را توسعه داده است که هر یک از این عناوین بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال داشته و جز عناوین مطرح و پرطرفدار مارکت پلیس‌های داخلی و خارجی شده و هم‌اکنون از طریق پلتفرم‌های داخلی و خارجی در دسترس هستند.

همراه اول نخستین سال فعالیت خود در حوزه گیمینگ را با ورود به بازار بازی‌های موبایلی در ایران، آغاز کرده است و در ادامه فعالیت خود در سال آینده در حال برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی برای ورود به بازار بین‌المللی و ایجاد همکاری‌های تجاری در داخل و خارج کشور است تا این مسأله بتواند منجر به ورود بازی‌سازان مطرح خارج از کشور به داخل ایران برای نشر و سرمایه‌گذاری در این بازار و بازی‌های داخلی مختلف شود.

اپراتور اول تلفن همراه با سرمایه‌گذاری در پلتفرم کری گیمز قصد دارد تا به بزرگترین ناشر و تولیدکننده ایرانی بازی‌های ویدیویی در منطقه منا تبدیل شود که این امر می‌تواند منجر به سرمایه‌گذاری در تیم‌ها و شرکت‌های تولید بازی‌های ویدئویی در ایران شود تا شاهد پیشرفت بیشتر این صنعت با ورود جریان‌های تاثیرگذار باشیم.

همچنین همراه اول تا به امروز در تیم‌های دانشجویی و استعدادهای درخشان حاضر در مراکز علم و فناوری برای تقویت نیروی انسانی در این حوزه و ارج نهادن به آن، بیش از یک میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده و نوید حمایت های بیشتر و همکاری با دیگر دانشگاه‌های فعال در این زمینه را داده است.

اپراتور اول تلفن همراه کشور به عنوان رکورددار سرعت اینترنت ایران و بزرگترین فراهم‌کننده زیرساخت ارتباطی کشور درجهت توسعه ارتباط شبکه تلفن همراه 5G قصد دارد تا با کری گیمز سکوی نشر بازی‌های ابری (Cloud Gaming) مختص خود را توسعه دهد تا با استفاده از این فناوری، ایران به مدعیان این حوزه در بازارهای بین‌المللی تبدیل شود.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، کری گیمز هم‌اکنون در سالن ۳۵ غرفه همراه اول در الکامپ ۱۴۰۳ در نمایشگاه بین‌المللی تهران با عناوین و بازی‌هایی همچون هزاردزدان، معدنچی و شبیه خوان پذیرای بازدیدکنندگان است.

تمامی محصولات و بازی‌های این شرکت از طریق کافه بازار و مایکت قابل دریافت است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با شعار «همه باهم برای اقتصادی دیجیتال» از 9 تیر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده و تا 12 تیر 1403 ادامه دارد.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...