فروش خودروهای داخلی قسطی شد

فروش خودروهای داخلی قسطی شد

فروش خودروهای داخلی قسطی شد؛ به زودی به نقطه‌ای می‌رسیم که خودروسازان باید وام بدهند و خودروهایشان را به‌صورت قسطی بفروشند تا مردم خودرو خریداری کنند.

به گزارش ، وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره وضعیت تولید و عرضه خودرو، اظهار داشت: البته در حال حاضر خودروسازان این کار را می‌کنند، اگر برنامه‌هایی که تدارک دیده شده محقق شود در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود که خودروسازان برای اینکه مردم خودرو بخرند باید به آنها وام بدهند.

عباس علی‌آبادی تأکید کرد: بنابراین مردم برای خرید خودرو عجله نکنند و خودرو را به‌عنوان کالای سرمایه‌ای خریداری و در پارکینگ‌های خود قایم نکنند.

وی با بیان اینکه حس نگرانی از کاهش ارزش پول گاهی منجر به بروز چنین اتفاقاتی می‌شود، گفت: بسیاری از پدیده‌های اقتصادی ناشی از احساس جامعه است. البته از آنجا که احساس جامعه ناشی از عوامل مختلفی است بنابراین آن را باید محترم شمرد. اما مردم بدانند که وضعیت اقتصاد کشور رو به بهبود است.

علی‌آبادی با تاکید بر اینکه مردم خودروهایی را که خریداری می‌کنند، قایم نکنند، تصریح کرد: توصیه می‌کنم با بررسی این کار را انجام دهند زیرا بعداً ممکن است متضرر شوند.

وزیر صمت خاطرنشان کرد: مطابق پیش‌بینی‌ها تولید و عرضه خودرو به حدی می‌رسد که بیشتر از تقاضای موجود در بازار خواهد بود.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...