همراه اول تندیس جایزه ملی مدیریت فناوری گرفت

همراه اول تندیس جایزه ملی مدیریت فناوری گرفت

همراه اول تندیس جایزه ملی مدیریت فناوری گرفت؛ همراه اول در هشتمین دوره ارزیابی جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران، تندیس این جايزه را از آن خود کرد.

به گزارش ، اختتامیه «هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران» با حضور معاون علمی‌، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی روز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران با هدف ارائه یک مدل بلوغ برای ارتقاء قابلیت‌های فناوری و نوآوری در سازمان‌ها طراحی شده است.

سازمان‌ها براساس این مدل می‌توانند با شناخت چالش‌های خود در هر مرحله، گام‌هایی به سوی رقابت‌پذیری پایدار بردارند؛ به عبارتی این مدل درراستای ارزیابی عناصر نظام ملی نوآوری و طراحی زیست‌بوم مناسب برای توسعه فناوری و نوآوری در کشور طراحی شده است.

تاکنون هفت دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری در کشور برگزار شده است که طی این هفت دوره، بالغ بر ۳۰۰ سازمان در کشور براساس این مدل، ارزیابی شده‌اند.

همراه اول در این دوره از جایزه که بزرگترین شرکت‌های ایران نیز حضور داشتند، در سطح تندیس ارزیابی شد و توانست پس از ارائه دستاوردهای خود در زمینه فناوری و نوآوری سطح تندیس این جایزه را کسب کند.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، وحید شاه منصوری رییس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول به نمایندگی از مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه کشور این جايزه را دریافت و پس از آن به تشریح فعالیت‌های نوآوری همراه اول پرداخت.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...