آغاز به کار دهمین دوره کارآموزی همراه اول

آغاز به کار دهمین دوره کارآموزی همراه اول

آغاز به کار دهمین دوره کارآموزی همراه اول؛ دهمین دوره کارآموزی همراه اول به صورت رسمی با حضور کارآموزان منتخب، آغاز به کار کرد.

به گزارش ، دهمین دوره کارآموزی همراه اول به صورت رسمی و با حضور جمعی از مدیران آکادمی همراه اول و کارآموزان منتخب در سالن اجتماعات ساختمان ستاره ونک تهران برگزار شد.

در این رویداد معاون شناسایی و جذب استعداد آکادمی همراه اول ضمن اشاره به جایگاه همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور منطقه غرب آسیا، آمار دقیقی از دوره دهم کارآموزی ارائه داد و گفت که در این دوره ۱۳۸ موقعیت کارآموزی ارائه شد و درمجموع ۱۶۸۶۳ درخواست به ثبت رسید که این رقم نسبت به دوره های قبلی افزایش یافته و مثل همیشه رکورد میزان درخواست های متقاضیان برای کارآموزی را شکسته است.

به گفته وی بیش از هزار مصاحبه تخصصی با متقاضیان برگزار شده تا درنهایت ۱۰۶ کارآموز منتخب از امروز شنبه 16 تیرماه 1403 دوره کارآموزی خود را در خانواده همراه اول آغاز کنند.

معاون شناسایی و جذب استعداد آکادمی همراه اول دستاوردها، گردش مالی، ساختار سازمانی، تعداد پرسنل، شرکت های تابعه و پروژه های همراه اول مراسم را مرور کرد و پس از بیان ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های اصلی نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور، تاکید کرد که یکی از بزرگترین ماموریت‌ها و مسوولیت‌های اجتماعی اپراتور اول تلفن همراه کشور، حمایت از نخبگان و جوانان مستعد ایرانی به شمار می‌رود.

بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پس از پایان سخنرانی و در انتهای مراسم نیز کارآموزان به تسهیلگران خود برای شروع دوره کارآموزی در جمع خانواده همراه اول معرفی شدند تا به تمامی سوالات آنها پاسخ داده شده و مسیر شغلی‌شان را آغاز کنند.
 

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...