چادرملو شعال سال 1402 را محقق ساخت

چادرملو شعال سال 1402 را محقق ساخت

چادرملو شعال سال 1402 را محقق ساخت؛ شرکت چادرملو توانست به همت همکاران صدیق و پرتلاش خود در تمامی واحدها، شعار سال 1402 را با رکورد شکنی‌های متعدد در خطوط تولید زنجیره فولاد به خوبی محقق سازد.

به گزارش ، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیام نوروزی خود ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان از تحقق شعار سال 1402 در این شرکت خبر داد.

متن کامل پیام امیرعلی طاهرزاده به شرح زیر است:

«به نام یگانه هستی بخش

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

فرارسیدن نوروز باستانی و تقارن آن با ماه مبارک رمضان که نویدبخش حیات دوباره طبیعت و تحول درونی مومنان در ضیافت الهی و تلالو انوار آیات قرآنی در قلوب انسانهای پاک سرشت است را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. این فرصتی مغتنم برای ما است تا چونان طبیعت روحبخش که جامه دگرگون می‌کند و با طراوت و پرنشاط می‌گردد، ما نیز آیینه قلوب خود را از زنگارها بزدائیم و با ایمان و امیدی راسخ به ذات لایزال خداوند متعال مهیای آغازی دوباره باشیم.

سال 1402 هجری خورشیدی را در حالی پشت سرگذاشتیم که به همت همکاران صدیق و پرتلاش در تمامی واحدهای معدنی، صنعتی و ستادی، پیمانکاران متعهد و مشاوران و مجریان مجرب طرح‌ها و به ویژه حمایتهای بی‌دریغ اعضای محترم هیات مدیره و سهامداران وفادار و همچنین مدیران و مسئولان خدوم استان یزد و شهرستان اردکان و با توکل به ذات پاک احدیت توانستیم شعار سال را که از سوی مقام معظم رهبری، سال (مهار تورم و رشد تولید) نامگذاری گردید، با رکوردشکنی‌های متعدد در خطوط تولید زنجیره فولاد به خوبی محقق سازیم.

و حال برآنیم تا با بهره‌گیری از توان و تخصص و همت تمامی همکاران تلاشگر، به گونه‌ای عمل نمائیم تا در سال 1403علاوه بر تداوم روند رو به رشد و پویای این شرکت بزرگ معدنی و صنعتی کشور، به اهداف عالیه خود در امر تولید با اتکاء به توان داخلی و توسعه پایدار نایل گردیم.

بر خود وظیفه می‌دانم این عید باستانی و تقارن آن با بهار قرآن را به تمامی هموطنان، به ویژه جامعه بزرگ صنعتی کشور و همکاران گرامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم و از درگاه خدواند سبحان برای همگان سالی سرشار از سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی آرزومندم

لبتان پرخنده، قلبتان از مهر آکنده
امیرعلی طاهرزاده»

ثبت دیدگاه

شکیبا باشید ...